Boerenmarkt

Proef, leer en beleef de smaak van Brabantse grond op de bruisende boerenmarkt.

De volgende aanbieders van streekproducten en organisaties hebben zich  aangemeld.

Het belooft een smakelijke Boergondische markt te worden!

 

Culinair boeren ‘t Schop (www.hetschop.nl)

Bijzonder Brabants (www.bijzonderbrabants.nl)

De Regte Heijden (www.deregteheijden.nl)

De Walnoothoeve(n) http://www.walnoothoeven.nl

De Lekkere Man (http://delekkereman.nl/)

Natuurlijk Tomaat (https://natuurlijktomaat.nl/)

Dutch Cuisine (http://dutch-cuisine.nl)

Volksmuseum de vier Quartieren (https://www.museumdevierquartieren.nl/)

Slow Food Youth Network (https://slowfoodyouthnetwork.nl/)

Boekenstand van Brabantse Grond (http://www.van-brabantse-grond.nl/)

Boefik (https://boefkik.nl/)

De Hanne Hoeve (http://www.hannehoeve.nl)

De Genneper Hoeve (www.genneperhoeve.nl)

De Ruurhoeve (http://www.ruurhoeve.nl)

Het Kruidenrijk (http://www.kruidenrijk.nl)

Landschap Domein boerderij de Koekoek Drimmelen (http://www.dekoekoekdrimmelen.nl)

Wijngaard Dassemus (http://www.dassemus.nl)

Slow Food Nederland Ark van smaak/ Alliantie (https://slowfood.nl/arkvandesmaak/)

Zuivel boerderij de Driehoek (https://zuiveldriehoek.nl/)

Gerard en Suus (H) eerlijk biologisch brood (http://www.gerardensuus.nl)

Ramses Bier (http://www.ramsesbier.nl )

Zundert Trappist (http://www.wautershulst.nl)

Saanenhof  (http://www.saanenhof.nl)